PantherGaming
300 продукти
Slide item 1
Slide item 2
3
5
Slide item 5
Slide item 6
8
9

Новости и Промоции

Користени лаптопи - професионални серии со nVidia Quadro

Користени лаптопи - професионални серии со nVidia Quadro

MODNS2_CREATED 04 Јуни 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач! Користени лаптопи Професионални серии со nVidia Quadro Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class   Освен фабричката OEM лиценца, компјутерите содржат дополнителна Windows 10...

!!!НОВО!!! ВО ДДСтор ССД дискови Apacer Panther - Гејминг серија

!!!НОВО!!! ВО ДДСтор ССД дискови Apacer Panther - Гејминг серија

MODNS2_CREATED 26 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач! !!!НОВО!!! ВО ДДСтор SSD дискови Apacer Panther - Гејминг серија ССД Дискови од врвниот производител Apacer на залиха во ДДСтор Секогаш најдобри цени...

Користени лапопи - професионални бизнис серии со Docking станици

Користени лапопи - професионални бизнис серии со Docking станици

MODNS2_CREATED 22 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач Користени лапопи - професионални бизнис серии со Docking станици Модели со Core i7, SSD, Nvidia Quadro графички карти. Промотивно 1 година гаранција, можност...

Нови количини монитори - професионални бизнис серии DELL, HP

Нови количини монитори - професионални бизнис серии DELL, HP

MODNS2_CREATED 19 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач   DELL UltraSharp U2312HM 23" Professional series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI Цена: 7.900 ден....

Моќни работни станици (workstation) со Intel Xeon и nVidia Quadro

Моќни работни станици (workstation) со Intel Xeon и nVidia Quadro

MODNS2_CREATED 18 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач Нови количини моќни работни станици WORKSTATION Xeon процесори, nVidia Quadro графички, ECC РАМ Идеални за графичка обработка, рендеринг 12 месеци гаранција...

Распродажба на монитори со 6 месеци гаранција од 2600 денари

Распродажба на монитори со 6 месеци гаранција од 2600 денари

MODNS2_CREATED 18 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач Распродажба на монитори со 6 месеци гаранција од 2600 денари Промотивно 6 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари. А-класа...

Промоција на ACER Гејминг Монитори -4%

Промоција на ACER Гејминг Монитори -4%

MODNS2_CREATED 18 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач! Промоција на ACER Гејминг Монитори ~ Акцијата трае до трошење на залихите! Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме достава низ цела Македонија ~...

Користени бренд компјутери моќни конфигурации со i3, i5

Користени бренд компјутери моќни конфигурации со i3, i5

MODNS2_CREATED 17 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач! Користени бренд компјутери моќни конфигурации со i3, i5 Компјутерите содржат Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher). Лиценцата е 100% валидна, пријавена во...

Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 6900 денари

Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 6900 денари

MODNS2_CREATED 17 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види во пребарувач! Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 6900 денари Компјутерите содржат Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher). Лиценцата е 100% валидна,...

MSI НА АКЦИЈА Најдобро од најдоброто за сите гејмери!

MSI НА АКЦИЈА Најдобро од најдоброто за сите гејмери!

MODNS2_CREATED 16 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач   MSI НА АКЦИЈА Најдобро од најдоброто за сите гејмери! Матични плочи и графички картички со моќни перформанси и футуристички дизајн...

ПАКЕТ АКЦИЈА! Бренд компјутери со лиценциран Windows 10 + Монитор од 9900 денари

ПАКЕТ АКЦИЈА! Бренд компјутери со лиценциран Windows 10 + Монитор од 9900 денари

MODNS2_CREATED 16 Мај 2017

Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач ПАКЕТ АКЦИЈА! Бренд компјутери со лиценциран Windows 10 + Монитор од 9900 денари Гратис тастатура, маус и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Промотивно 1...

Паметни климатизери Тесла со -5% намалување и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Паметни климатизери Тесла со -5% намалување и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

MODNS2_CREATED 12 Мај 2017

  Не ги гледате сликите? Види ја пораката во пребарувач   БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЈАВЕТЕ СЕ ИЛИ НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН. ВРШИМЕ ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА! ПРОЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ -5% Топлината наскоро ќе почне,...

« »

Веб продавница

Хостинг Пакети

Linux DD 64

од 2240 ден.

годишно

2GB веб простор

100 GB месечен трансфер

1 хостиран домен

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

Win DD 64

од 3420 ден.

годишно

2GB веб простор

100 GB месечен трансфер

1 хостиран домен

Неограничено е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

LINUX Reseller Beginer

од 1180 ден.

месечно

50 GB веб простор

Неограничен месеен трансфер

50 хостирани домени

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

LINUX VPS 64

од 1180 ден.

месечно

30 GB веб простор

Неограничен месеен трансфер

1 GB рам меморија

Неограничено бази, е-мејл адреси, ФТП акаунти...

   Нарачај

Бесплатен .мк домен со секој нов хостинг пакет - засекогаш

Хостинг пакети почнувајќи од 150 денари месечно НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
Официјален регистрар на .МК и .МКД домени

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00