Блог

IdeaCentre All in One Компјутери


All in One Компјутери со елегантен дизајн и лесно прилагодливи било за дома или за во канцеларија!
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Комплетна понуда

IdeaCentre C260 AIO White Celeron®/4GB/500GB/19.5"

Цена: 21.057 ден.
Купи онлајн
IdeaCentre 300-22ISU AIO Black Core™ i3/4GB/1TB/21.5"
Цена: 36.403 ден.
Купи онлајн
IdeaCentre A740 AIO Intel® Core™ i7/8GB/1TB+ 8GB SSHD/
Nvidia GeForce/Win10
Цена:
111.708
ден.
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
Instagram
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
YouTube
LinkedIn
Google Plus

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00