Блог

Ново во ДДСтор Acer Predator 17

Predator 17
комбинира одлични гејминг перформанси,
издржлива батерија
и
фантастичен дизајн.

ACER

PREDATOR 17

G9-791-74J4

17.3" FHD IPS
Intel Core i7-6700HQ
NVIDIA GeForce GTX 980M with 4 GB
16 GB DDR4
1TB HDD + 256GB SSD
DVDRW, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT
Linux
Цена 118.489 ден.
 
Купи онлајн

ACER

PREDATOR 17

G9-791-7105

17.3" FHD IPS
Intel Core i7-6700HQ
NVIDIA GeForce GTX 980M with 4 GB
16 GB DDR4
1TB HDD + 128GB SSD
DVDRW, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT
Linux
Цена 114.920 ден.
 
Купи онлајн
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.

Комплетна понуда на следниот линк
 
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Instagram
YouTube
LinkedIn
Google Plus

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00