Блог

НОВО во ДДСтор.МК Голем избор на LED осветлување

 
Добредојдовте во еколошкиот, модерниот, напредниот и секако профитабилниот свет на ЛЕД технологија кои се цели кон едно нешто, ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА.
Нашиот широк асортиман се состои од разновидни типови на внатрешно, надворешно и индустриско осветлување.
Spot Lights
Bulb Lights
Outdoor Lights
“Најниската цена” која е модерно денес да се рекламира, не е приоритет на V-TAC. Ние сметаме дека нашите клиенти заслужуваат многу повеќе. Со купување на светилки од V-TAC нема да потрошите, напротив ќе заштедите пари.

Голем избор на ЛЕД осветлување од европскиот производител V-Tac
Произведени од висококвалитетни сертифицирани компоненти од врвни производители Bridgelux, Philips, Sharp, Citizen...
Од 2 до 5 години фабричка гаранција.
 
Погледнете го онлајн каталогот на следниот линк
Посетете ја нашата интернет продавница
Strip Lights
Panel Lights
Flood Lights
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00