Нови количини CASE LOGIC опрема

Case Logic LODO 15.6" LAPTOP ATTACHÉ 
CL-LODA115GR
Цена: 3.901  ден.
Купи Онлајн
Case Logic 15.6" LAPTOP GRAY 
MLA116GY
Цена: 2.497  ден.
Купи Онлајн


Case Logic 15.6" 
HUXTON LAPTOP ATTACHÉ
Цена: 2.341  ден.
Купи Онлајн
Case Logic 15.6" BERKELEY DELUXE BACKPACK
Цена: 3.667  ден.
Купи Онлајн

Најквалитетниот бренд на нашиот пазар за ташни, ранци за преносни компјутери, футроли за молибни уреди и таблети


 
Најголем избор на ИТ опрема
Case Logic 15.6"
BACKPACK & TABLET CASE
CL-BPCA315C
Цена: 3.355  ден.
Купи Онлајн
Case Logic 15.6"
LODO LAPTOP & TABLET BACKPACK
Цена: 4.799  ден.
Купи ОнлајнCase Logic PORTABLE HARD DRIVE CASE
Цена: 617  ден.
Купи Онлајн
Акцијата трае до трошење на залихите
 
Комплетна понуда на следниот линк
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00