Ново во ДДСтор - Dell Alienware & XPS - гејминг и бизнис DELL лаптопи

 

 
DELL NB Alienware 17
Цена: 127.861 ден
Купи онлајн
DELL NB Alienware 15
Цена: 110.245 ден.
Купи онлајн
DELL NB Bag HJ94H for Alienware
Цена: 932 ден.
Купи онлајн

Ново во ДДСтор - Dell Alienware & XPS - гејминг и бизнис DELL лаптопи

 
Конечно и на нашиот пазар, лаптопи со врвни перформанси
 
На барање на гејмерите - Dell Alienware, со моќни Core i7 процесори и Geforce GTX 965M 2GB GDDR5 графички карти
 
XPS бизнис модели 13 и 15 инчни.
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
Најголем избор на ИТ опрема
DELL NB XPS 13 (9350) i5
Цена: 82.671 ден.
Купи онлајн
DELL NB XPS 13 i5
Цена: 80.758 ден.
Купи онлајн
DELL NB XPS 13 (9350) i7
Цена: 127.918 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00