GoPro камери и дополнителна опрема со врвен квалитет

 

Не пропуштајте ја новината во нашата понуда
светски познатите GoPro камери и дополнителна опрема на најдобри цени само во
DDStore

CHDHS-101-RU
GoPro во практично, поедноставно издание. Лесна и со мали димензии со практична One-Button контрола и Waterproof дизајн, оваа камера е совршена за почетници.

Цена: 14.062 ден.
Купи онлајн
CHDHX-401-EU
Врвен GoPro квалитет за 4K Ultra HD видео и гладок Slow motion со можност до 240 фрејма по секунда.; HERO4 Black е на самиот врв на GoPro стандардот.

Цена: 30.461 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00