Поголеми можности, намалена потрошувачка - HP ProDisplay P202

 
Елегантната линија на HP ProDisplay P202 монитор не само што нуди одлична слика, поголеми презентациски можности и разновидна поврзаност туку и овозможува значителна заштеда на електрична енергија
 

 

K7X27AA HP ProDisplay P202

 
  • 20" Display size (diagonal)
  • 16:9 aspect ratio
  • 1600x900 native resolution
  • 250cd/m2 brightness
  • 1000:1 static; 5 000 000:1 dynamic contrast ratio
  • 5ms response time
 
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00