Промоции

Голема ноемвриска UPS распродажба од nJoy

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Голема есенска распродажба на UPS уреди

од nJOY


Најквалитетната опрема за заштита на вашите електронски уреди.

Неопходна да се грижи за безбедноста на вашите компјутери, рутери, гејминг конзоли и секаква друга електроника.

Акцијата трае до трошење на залихите.
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

NJOY Horus Plus
600 VA
Цена со попуст: 2.886ден.
Редовна цена: 3.103ден.
Купи онлајн
NJOY ARES
700VA
Цена со попуст: 8.813ден.
Редовна цена: 9.476ден.
Купи онлајн
NJOY ATEN
1000L ON-LINE
Цена со попуст: 13.577ден.
Редовна цена: 14.599ден.
Купи онлајн
AVR NJOY AKIN 2000VA
Цена со попуст: 2.691ден.
Редовна цена: 2.893ден.
Купи онлајн
AVR NJOY AKIN 3000VA
Цена со попуст: 4.758ден.
Редовна цена: 5.116ден.
Купи онлајн
NJOY ATEN
3000L
Цена со попуст: 32.079ден.
Редовна цена: 34.493ден
Купи онлајн
NJOY AVR AKIN 1000 VA
Цена со попуст: 1.872ден.
Редовна цена: 2.013ден.
Купи онлајн
UPS NJOY ERIS
600VA
Цена со попуст: 5.225ден.
Редовна цена: 5.619ден.
Купи онлајн
NJOY EIDO
600VA
Цена со попуст: 2.340ден.
Редовна цена: 2.516ден.
Купи онлајн
NJOY Isis
2000L
Цена со попуст: 9.043ден.
Редовна цена:9.724ден.
Купи онлајн
NJOY Horus Plus 1000VA/900W
Цена со попуст: 5.459ден.
Редовна цена: 5.870ден.
Купи онлајн
UPS NJOY ISIS
650L
Цена со попуст: 3.198ден.
Редовна цена: 3.438ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Есенско намалување на користени бренд конфигурации со Intel® Core™ i5

Не ги гледате сликите?
Есенско намалување
на користени бренд конфигурации со
Intel® Core™ i5

Компјутерите содржат Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher). Лиценцата е 100% валидна, пријавена во Microsoft и назначена во фактурата. Windows оперативниот систем е инсталиран на компјутерот заедно со основни бесплатни програми (антивирус, PDF, OpenOffice)

Побрзајте! Количините се ограничени!

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање.
Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување.
А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна онлајн понуда на DELL конфигурации со i5
Dell Optiplex 990 SFF
Intel® Core™ i5-2400

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400
*РАМ - 8GB DDR3
*Хард Диск - 120GB SSD + 320GB HDD
*Графичка карта - Intel
® HD
*Оперативен систем - Win10 Home
Редовна цена - 22,900 ден
Цена со попуст - 19,900 ден

Купи онлајн »

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer
Intel® Core™ i5-2400

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400
*РАМ - 8GB DDR3
*Хард Диск - 250GB HDD
*Графичка карта - GTX 1050 New
*Оперативен систем - Win10 Home
Редовна цена - 25,900 ден
Цена со попуст - 28,000 ден

Купи онлајн »

Dell Optiplex 990 SFF
Intel® Core™ i5-2400

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400
*РАМ - 8GB DDR3
*Хард Диск - 250GB HDD
*Графичка карта - Intel
® HD
*Оперативен систем - Win10 PRО
Редовна цена - 20,900 ден
Цена со попуст - 18,900 ден

Купи онлајн »

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer
Intel® Core™ i5-2400

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400
*РАМ - 4GB DDR3
*Хард Диск - 320GB HDD
*Графичка карта - Intel HD
*Оперативен систем - Win10 Home
Редовна цена - 16,900 ден
Цена со попуст - 14,900 ден

Купи онлајн »

Комплетна онлајн понуда на DELL конфигурации со i3
Комплетна онлајн понуда на сите достапни конфигурации

Октомвриска MSI распродажба

MSI - Тотална распродажба, неповторливо ниски цени!

Моќни перформанси и футуристички дизајн за неверојатно доживување по СУПЕР ЦЕНИ!

Уште пониски цени през месец октомври. Ограничени количини.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда

MSI H97M-E35, s.1150

*Цена со попуст: 4.157 ден.
*Редовна цена: 4.619 ден.

Купи онлајн »

MSI B85M-P33, s.1150

*Цена со попуст: 3.116 ден.
*Редовна цена: 3.463 ден.

Купи онлајн »

MSI H97 PC Mate, s.1150

*Цена со попуст: 4.567 ден.
*Редовна цена: 5.074 ден.

Купи онлајн »

MSI Z97 PC Mate, s.1150

*Цена со попуст: 5.098 ден.
*Редовна цена: 5.664 ден.

Купи онлајн »

Personal Computer MSI Cubi-016EU, Win 8.1, Intel Broadwell 3205U, 1.50 GHz, 64GB SSD, RAM 2GB, 802.11 AC and BT4.0

*Цена: 14.775 ден.
*Редовна цена: 16.417 ден.
Купи онлајн »

♛AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X Processor♛

 

НА ПОПУСТ
♛AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X Processor♛

Најновиот процесор на AMD - ™ Threadripper™ 1950X е дизајниран да овозможи ненадмината "multi-processing" супериорност на "X399 ultimate" десктоп платформата!
16-те јадра овозможуваат извонредна процесирачка моќ, додека 40-те МВ на комбиниран "cache" се спремни да го нахранат ѕверот!

➤➤Цена со попуст: 66.000 ден.
➤Редовна цена: 69.951 ден.

✓Испорака од залиха, ограничени количини!!!
✓Јавете се или нарачајте онлајн. -
https://goo.gl/TTGJUb
✓Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е бесплатна!

Купи онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00