Продукт на денот 07.11.2013 - Гејминг акцијата продолжва

 
 

Продукт на денот

 

Gamepad Avatec CGP-6025 Wireless 

   

Цена: 941 ден.

Цена: 749 ден.

- 25% 

 

• Game pad Avatec CGP-6025, 2.4G Wireless Vibration Joypad for PlayStation 2 and PC, max connecting distance is 10 meters, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playsmmended Use Game console

 

kupi

 

продолжуваме со акции за љубителите на игри

Бежичен гемпад Avatec за само 749 денари

Вибрации, Опсег до 10 метри, компатибилен со PC и Playstation

Цена 749 денари со вклучен ДДВ, 3 месеци гаранција

 


Акцијата трае до 07.11.2013 до 23:59 или до трошење на залихите

 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.


Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 
Info

 

 
  F Facebook
  T Twitter
  L LinkedIn
  G+ Google+
Vikend akcija

DDStore.MK работи 24 часа 7 дена во неделата.

Со цел да ја зголемиме свеста за интернет купување во Македонија од 01.10.2013 до 31.12.2013 за сите нарачки направени онлајн за време на викендите (сабота и недела) добивате дополнителен попуст и специјален подарок.

Тел: 02 - 3100700
E-mail: salesddstore.mk

 

Коментари од корисници

Здраво, морам да ве пофалам задоволен досега 2 солидни порачки имам направено, во иднина продожете со исто темпо.

 

Одлично искуство, немам од што да се пожалам.

 

Ми се допаѓа овој начин на продажба и цената на испораката ви е многу прифатлива.

 

Многу ефтино, добро организирано но морате да ги апдејтирате секојдневно производите, кои ги имате-немате, дали можете да набавете за толку и толку време итн. Малку поголем ангажман треба само. Повеќе...

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00