Продукт на денот 10.12.2013 - HDD WD 2TB My Passport

 

 

 
 

Продукт на денот

 

HDD Western Digital 2TB 2,5" My Passport External USB 3.0

HDD External  2TB,2.5", USB 3.0

Цена: 8200 ден.

Цена: 6999 ден.

- 17%

 

 2TB 2,5" External USB 3.0,2TB USB 3.0, 2000 GB, USB 3.0,USB 2.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm
Лесен, мал и многу едноставен за користење. Доаѓа со бесплатен софтвер од WD - Smartware за автоматски бекап на податоци.

kupi

 

се свое со себе си носам - 2.5 инчен хард диск од 2 тера

17% попуст на HDD Western Digital My Passport 2TB, 2.5", USB 3.0

 

Лесен, Мал, Брз (USB 3.0), бесплатен софтвер за автоматски бекап

 

6999 денари, 2 година гаранција

 

Акцијата трае до 10.12.2013 до 23:59 или до трошење на залихите

 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.


Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 

Доколку нарачувате онлјан, потврдете ја нарачката по редовната цена, цената ќе биде ажирирана по затворање на нарачката.

 
Info

 

 
  F Facebook
  T Twitter
  L LinkedIn
  G+ Google+
Vikend akcija

DDStore.MK работи 24 часа 7 дена во неделата.

Со цел да ја зголемиме свеста за интернет купување во Македонија од 01.10.2013 до 31.12.2013 за сите нарачки направени онлајн за време на викендите (сабота и недела) добивате дополнителен попуст и специјален подарок.

Тел: 02 - 3100700
E-mail: salesddstore.mk

 

Коментари од корисници

Здраво, морам да ве пофалам задоволен досега 2 солидни порачки имам направено, во иднина продожете со исто темпо.

 

Одлично искуство, немам од што да се пожалам.

 

Ми се допаѓа овој начин на продажба и цената на испораката ви е многу прифатлива.

 

Многу ефтино, добро организирано но морате да ги апдејтирате секојдневно производите, кои ги имате-немате, дали можете да набавете за толку и толку време итн. Малку поголем ангажман треба само. Повеќе...

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00