Новогодишна акција - Dell монитори, најголем избор, најдобри цени

Новогодишна акција - Dell монитори

Најголем избор и најдобри цени на DELL монитори. 3 години гаранција. 

DELL мониторите се моментално #1 на пазарот. Обрнете внимание на UltraSharp сериите и на новиот Gaming 27" P2714H

Акцијата трае до 15.01.2013. Количините се ограничени
 
НОВО! Чувајте ја фискалната сметка или фактурата од било која новогодишна акција, со истата добивате 5% попуст на било која нарачка направена до крајот на јануари 2014
Monitor 23" Dell UltraSharp U2312HM LED IPS,16:9, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB

Цена

10,472 ден.

9275 ден.

 UltraSharp ISP Series
Monitor 24" Dell UltraSharp U2412M LED IPS, 16:10, FULL HD, DVI/DP/VGA/5xUSB

Цена

13,854 ден.

12,890 ден.

  UltraSharp ISP Series
DELL Monitor 19"  WLED, 1440x900pix, 250cd/m2, 5ms, VGA, DVI, Black, E1913, 3Y

Цена

6,821 ден.

6,160 ден.

 Best Buy (-10%)
DELL Monitor 20in 2009W European Black Widescreen Professional (1680x1050) TCO99 DVI-D Height Adjustable, 3Y

Цена

10,794 ден.

9,570 ден.

 UltraSharp Series
Dell Monitor 23in ST2320L European Full HD WLED Widescreen, VGA, DVI, HDMI, 3Y

Цена

10,879 ден.

10,120 ден.

 Best Buy - Flat panel
Dell E-series E2210 22"W Monitor - Black - European, 3 years

Цена

11,191 ден.

10,191 ден.

 E-Series Flat Panel

Dell E-series E2210 22"W Monitor - Black - European, 3 years

 

Гаранција

1080

дена

 
 
Monitor 22" Dell E2213H LED FullHD, 16:9, DVI-D/ VGA

Цена

7,520 ден.

7,133 ден.

 

Monitor 22" Dell E2213H LED FullHD, 16:9, DVI-D/ VGA

 

Гаранција

1080

дена

 
 
Monitor 24" Dell S2440L VA LED FullHD, VGA,HDMI

Цена

11,475 ден.

10,999 ден.

 Best Buy 24"

Monitor 24" Dell S2440L VA LED FullHD, VGA,HDMI

 

Гаранција

1080

дена

 
 
Monitor 20" Dell E2014H HD LED 16:9, DVI-D/ VGA

Цена

6,332 ден.

5,865 ден.

 

Monitor 20" Dell E2014H HD LED 16:9, DVI-D/ VGA

 

Гаранција

1080

дена

 
 
Monitor 24" Dell E2414H Full HD LED 16:9, DVI-D/ VGA

Цена

8,711 ден.

8,100 ден.

 Best price for 24"

Monitor 24" Dell E2414H Full HD LED 16:9, DVI-D/ VGA

 

Гаранција

1080

дена

 
 
MONITOR DELL LED 21.5in E2214H monitor VGA, DVI-D (1920x1080) Black EUR

Цена

6,718 ден.

6,138 ден.

 New Model
MONITOR DELL LED 23in E2314H monitor VGA, DVI-D (1920x1080) Black EUR

Цена

8,214 ден.

7,638 ден.

 New Model
DELL Monitor 18.5in E1912H LED Widescreen (1366x768) EU, VGA, black, 3Y

Цена

5,971 ден.

5,456 ден.

 Best Value - Home and Office
Dell Monitor P2714H, 27" Led 1920 x 1080pix, 1000: 1 (typical), 300 cd/m2 (typical), VGA, DVI-D, Black, 3Y

Цена

18,420 ден.

17,420 ден.

 27" Gaming Series - ISP
 
Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.
 
Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
 
Доколку нарачувате он-лајн, потврдете ја нарачката по редовна цена, цената ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката.
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00