Продукт на денот 09.01.2014 - универзална преносна батерија

 

 
 

Продукт на денот

 

Battery Pack - power bank Trust Portable for Smartphone 2200

Battery Pack - power bank Trust Portable for Smartphone 2200mAh

 

Цена: 1,092 ден.

Цена: 992 ден.

- 10% (-100 ден.)

 

-Additional battery hours: 14h talktime, 40h music, 20h video* 
-Charge your smartphone anywhere 
-2200 mAh capacity 
-Compact size: 77 x 82 x 15,6 mm 
-LED charge indicator 
kupi

 

преносна универзална батерија за таблети и смартфони

10% попуст на Battery Pack - power bank Trust Portable for Smartphone 2200

 

992 денари, 3 месеци гаранција

 
Преносна батерија за мобилни телефони и смартфони. Со универзалната батерија добивате дополнителни 14 часа зборување, 40 часа музика, 20 часа видео
 

Акцијата трае до 15.01.2014 до 23:59 или до трошење на залихите

 

НОВО! Чувајте ја фискалната сметка од било која новогодишна акција, со истата добивате 5% попуст на било која нарачка направена до крајот на јануари 2014

 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.


Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 

Доколку нарачувате онлајн, направете ја нарачката по редовна цена, истата ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката

 
Info

 

 
  F Facebook
  T Twitter
  L LinkedIn
  G+ Google+
Vikend akcija

DDStore.MK работи 24 часа 7 дена во неделата.

Со цел да ја зголемиме свеста за интернет купување во Македонија од 01.10.2013 до 31.12.2013 за сите нарачки направени онлајн за време на викендите (сабота и недела) добивате дополнителен попуст и специјален подарок.

Тел: 02 - 3100700
E-mail: salesddstore.mk

 

Коментари од корисници

Здраво, морам да ве пофалам задоволен досега 2 солидни порачки имам направено, во иднина продожете со исто темпо.

 

Одлично искуство, немам од што да се пожалам.

 

Ми се допаѓа овој начин на продажба и цената на испораката ви е многу прифатлива.

 

Многу ефтино, добро организирано но морате да ги апдејтирате секојдневно производите, кои ги имате-немате, дали можете да набавете за толку и толку време итн. Малку поголем ангажман треба само. Повеќе...

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00