Викенд акција - Dell монитор 23 инчи

 

 
 

викенд акција

 

Monitor 23" Dell S2340L LED IPS

Monitor 23" Dell S2340L LED IPS

 

Цена: 10076 ден.

Цена: 8499 ден.

- 18% (-1577)

 

*  Viewable image size 23 inches  LED 
*  Maximum resolution 1920 x 1080 at 60 Hz 
*  Brightness (typical) 250 cd/m² 
*  Color depth 16.7 million colors 
*  Contrast ratio (typical) 1,000:1 
 
 
*  Dynamic contrast ratio (typical) 8 million:1 
Viewing angle (typical) 178° vertical / 178° horizontal 
Response time (typical) 7 ms with overdrive (gray to gray) 
 kupi

 

Викенд акција на DELL монитор 23 инчи ЛЕД - 3 години гаранција ISP панел

18% попуст на Monitor 23" Dell S2340L LED IPS (заштедувате 1577 денари)

 

8499 денари, 36 месеци гаранција

 

Поради големиот интерес за акциите за DELL монитори, повторно на акција 23" Dell S2340L LED IPS. Идеален за гејминг и графички дизајн. ISP панел, Full HD...

 

Акцијата трае до 19.01.2014 до 23:59 или до трошење на залихите

 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.


Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 

Доколку нарачувате онлајн, направете ја нарачката по редовна цена, истата ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката

 
Info

 

 
  F Facebook
  T Twitter
  L LinkedIn
  G+ Google+
Vikend akcija

DDStore.MK работи 24 часа 7 дена во неделата.

Со цел да ја зголемиме свеста за интернет купување во Македонија од 01.10.2013 до 31.12.2013 за сите нарачки направени онлајн за време на викендите (сабота и недела) добивате дополнителен попуст и специјален подарок.

Тел: 02 - 3100700
E-mail: salesddstore.mk

 

Коментари од корисници

Здраво, морам да ве пофалам задоволен досега 2 солидни порачки имам направено, во иднина продожете со исто темпо.

 

Одлично искуство, немам од што да се пожалам.

 

Ми се допаѓа овој начин на продажба и цената на испораката ви е многу прифатлива.

 

Многу ефтино, добро организирано но морате да ги апдејтирате секојдневно производите, кои ги имате-немате, дали можете да набавете за толку и толку време итн. Малку поголем ангажман треба само. Повеќе...

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00