Неделна акција Dell Inspirion I5 со 3 години гаранција - 27.499 ден

Неделна акција Dell Inspirion I5 со 3 години гаранција - 27.499 ден. (-5% заштедувате 1.669 ден.)

4-та генерација I5 процесор, 4 гига рам, AMD Radeon графичка со 1 гига рам

Акцијата трае до 03.03.2014. Количините се ограничени

MS111 USB Optical Mouse - Гратис

Mouse Dell MS111 Optical Black USB

Цена

277 ден.

Гратис

 

Mouse Dell MS111 Optical Black USB

 

Гаранција

360

дена

 
 
Notebook Dell Inspiron 3537 i5-4200U/4GB/500GB/AMD Radeon 1GB/15.6 inch

Цена

29,168 ден.

27,499 ден.

 -5%
 
Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.
 
Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
 
Доколку нарачувате он-лајн, потврдете ја нарачката по редовна цена, цената ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката.
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00