МЕСЕЧНА АКЦИЈА - Намалување на ГЕЈМИНГ куќишта до -10%

 

Гејминг куќишта - Најголем избор, повеќе од 30 модели од најдобрите брендови - Cooler Master, Antec, Gigabyte, Chieftec, Thermaltake
 
Попусти до 10%, гаранција до 3 години
 
Акцијата трае до 31.03.2014 или до трошење на залихите
ATX Midi Tower Case Gigabyte GZ-G1P1 Black

Цена

3,912 ден.

3.520 ден.

 

ATX Midi Tower Case Gigabyte GZ-G1P1 Black

 

Гаранција

360

дена

 
 
ATX Midi Tower Case Gigabyte SETTO II 142 Black

Цена

2,728 ден.

2.455 ден.

 

ATX Midi Tower Case Gigabyte SETTO II 142 Black

 

Гаранција

360

дена

 
 
CoolerMaster Case HAF 922, RC-922M-KKN1-GP HAF Mini Tower with 20 cm fan in the front and top

Цена

5,940 ден.

5.346 ден.

 
CoolerMaster Case HAF 922 with tranprent side panel, RC-922M-KWN1-GP HAF Mini Tower

Цена

6,347 ден.

5.902 ден.

 
Case + PSU Chieftec AEGIS CX-05B-B-500

Цена

7,628 ден.

7.094 ден.

 

Case + PSU Chieftec AEGIS CX-05B-B-500

 

Гаранција

700

дена

 
 
Case + PSU Chieftec AEGIS CH-05B-B-500

Цена

7,315 ден.

6.803 ден.

 

Case + PSU Chieftec AEGIS CH-05B-B-500

 

Гаранција

700

дена

 
 
Gigabyte GZ-G3 ATX Midi Tower Case Plus Black

Цена

3,822 ден.

3.440 ден.

 

Gigabyte GZ-G3 ATX Midi Tower Case Plus Black

 

Гаранција

360

дена

 
 
ATX Midi Tower Case Gigabyte SUMO Alpha Black

Цена

4,510 ден.

4.059 ден.

 

ATX Midi Tower Case Gigabyte SUMO Alpha Black

 

Гаранција

360

дена

 
 
Case + PSU Chieftec Smart SM-01B-U3-500S8 Miditower (USB 3.0/Audio) for ATX, w/500W PSU, 24+4+8 pins, 12cm fan

Цена

5,150 ден.

4.635 ден.

 
Case Antec THREE HUNDRED TWO Gaming Series, Three Hundred Reloaded, built specifically for gamers

Цена

4,904 ден.

4.414 ден.

 
Case Antec GX500 GX Series, Designed to be bold, Specification>>

Цена

3,486 ден.

3.137 ден.

 

Case Antec GX500 GX Series, Designed to be bold, Specification>>

 

Гаранција

720

дена

 
 
Case Antec NSK 3480-EC New Solution Series,The tiny eco-friendly wonder, small, quiet and highly efficient.

Цена

5,755 ден.

5.179 ден.

 
Case Antec VSK 4000E Value Solution Series, Cost-Efficient Durability You Can Rely On

Цена

2,038 ден.

1.834 ден.

 
ATX Midi Tower Case Zalman Z5 Black

Цена

3,069 ден.

2.762 ден.

 

ATX Midi Tower Case Zalman Z5 Black

 

Гаранција

 

дена

 
 
ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Black

Цена

3,057 ден.

2.751 ден.

 

ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Black

 

Гаранција

 

дена

 
 
ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Plus Black

Цена

3,944 ден.

3.550 ден.

 

ATX Midi Tower Case Zalman Z9 Plus Black

 

Гаранција

 

дена

 
 
Case Antec P100 Performance One Series, Sophisticated Performance Refined

Цена

5,471 ден.

4.924 ден.

 
Case Antec P280 Performance One Series, Sophisticated Performance Refined

Цена

7,950 ден.

7.394 ден.

 
Case Antec Gaming Series One Black Steel ATX Mid Tower Computer Case

Цена

3,680 ден.

3.312 ден.

 
Case Antec NINETEEN HUNDRED RED Gaming Series, Ultimate Gaming Cases

Цена

12,994 ден.

12.084 ден.

 
Case Antec GX700 GX Series, Antec’s original rugged enclosure

Цена

4,568 ден.

4.111 ден.

 

Case Antec GX700 GX Series, Antec’s original rugged enclosure

 

Гаранција

720

дена

 
 
Case Spire SWORDFIN Black Server case

Цена

3,913 ден.

3.522 ден.

 

Case Spire SWORDFIN Black Server case

 

Гаранција

 

дена

 
 
Case Spire PININFARINA Silver

Цена

6,195 ден.

5.761 ден.

 

Case Spire PININFARINA Silver

 

Гаранција

 

дена

 
 
Case Chiefte LIBRA LF-01B-500 Tool-free chasis, incl. 4xFANS w/ Speed Fan controlers; HDD 2.5"/3.5" Hot swap

Цена

6,374 ден.

5.928 ден.

 
Case Chieftec LIBRA LF-02B-500     Tool-free chasis, incl. 1xFAN; USB 3.0; bottom locked PSU; w/GPA-500S8

Цена

4,807 ден.

4.327 ден.

 
Case Chieftec AEGIS CH-05B-B-OP Midi Longer Tower, Superior GAMING design, w/big left-panel side mesh;

Цена

4,908 ден.

4.482 ден.

 
Case Chieftec AEGIS CH-05B-B-500 Midi Longer Tower, Superior GAMING design, w/big left-panel side mesh

Цена

6,134 ден.

5.705 ден.

 
Case Chieftec AEGIS CX-05B-B-500 Medium Tower, Superior GAMING design, w/big left-panel side mesh

Цена

7,877 ден.

7.325 ден.

 
NSK 3180-EC          New Solution Series,      The tiny eco-friendly wonder, small, quiet and highly efficient.

Цена

5,755 ден.

5.122 ден.

 
Case Chieftec SMART SH-01B-B-B-OP Tool-free chasis, w/Double DUST filter for 2x90mm fan, Material: 1mm SECC steel; w/o PSU;

Цена

3,956 ден.

3.560 ден.

 
 
 
НАМАЛЕНИЕ НА ГЕЈМИНГ КУЌИШТА

 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.
 
Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
 
Доколку нарачувате он-лајн, потврдете ја нарачката по редовна цена, цената ќе биде ажурирана ПО комплетирање на нарачката.
 
 

 

Info

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00