Викенд акција - Acer таблети, попусти до 30%

Викенд акција на таблет компјутери Acer

30% попуст на 7" Acer Tablet B1-720 - 5190 денари

Акцијата трае до недела 06.07.2014. Може да направите резервација по е-маил и да извршите плаќање во понеделник.

Acer Tablet A1-810 8" Gold81251 g01nd/Quad c

Цена

8,728 ден.

7,700 ден.

 8" quad core

Acer Tablet A1-810 8" Gold81251 g01nd/Quad c

 

Гаранција

 

дена

 
 
Acer Tablet B1-720 7" AndroidB1-720-81111G01NK Red

Цена

6,718 ден.

5,190 ден.

 -29%

Acer Tablet B1-720 7" AndroidB1-720-81111G01NK Red

 

Гаранција

 

дена

 
 
Acer Tablet W4-820-Z3742G03aii

Цена

17,063 ден.

14,900 ден.

 

Acer Tablet W4-820-Z3742G03aii

 

Гаранција

 

дена

 
 
 
Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.
 
Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
 
Доколку нарачувате онлајн, направете ја нарачката по редовна цена, истата ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката
 
 
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00