Голема неделна акција на надворешни дискови!

Голема неделна акција на надворешни дискови од 2.5" и 3.5"! Цени веќе од 2.400 денари!

Акцијата трае до крајот на оваа недела - 24.08. или до трошење на залихите.

Seagate Expansion Desktop 4TB, 4000 GB, USB 3.0, 64 MB, 3,5", 5.400 rpm

Цена

9,300 ден.

8,400 ден.

 
Western Digital My Cloud™  2 TB, 2000 GB, LAN, 64 MB, 3,5", Intellipower rpm

Цена

8,558 ден.

7,750 ден.

 
HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 WD Elements Portable Black

Цена

5,932 ден.

5,400 ден.

 

HDD External 2.5" 2TB USB 3.0 WD Elements Portable Black

 

Гаранција

720

дена

 
 
Western Digital My Book® Studio™ 2TB, 2000 GB, USB 3.0, 64 MB, 3,5", IntelliSeek rpm

Цена

9,081 ден.

8,150 ден.

 
HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Hitachi Touro Mobile

Цена

2,664 ден.

2,400ден.

 

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Hitachi Touro Mobile

 

Гаранција

360

дена

 
 
HDD External 3.5" 2TB USB 3.0 WD MyBook Black

Цена

5,340 ден.

4,980 ден.

 

HDD External 3.5" 2TB USB 3.0 WD MyBook Black

 

Гаранција

720

дена

 
 
 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.

Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00