Неделна акција на Samsung SSD Evo 250GB

Неделна ацкија на SSD Samsung EVO 250GB!

Акцијата трае до крајот на оваа недела - 05.10 или до трошење на залихите!

SSD 2.5" Samsung 840 Evo 250GB SATA3 540MB/s

Цена

7,707 ден.

7,100 ден.

 

SSD 2.5" Samsung 840 Evo 250GB SATA3 540MB/s

 

Гаранција

720

дена

 
 
 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.

Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
Доколку нарачувате онлајн, направете ја нарачката по редовна цена, истата ќе биде ажурирана по комплетирање на нарачката

 

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00