Полупрофесионален Canon апарат со 20 мегапиксели за 7990 денари

Неделна акција на Canon фотоапарати. Цени од 6200 денари

Одличен избор за подарок или хоби

Ограничени количини

Акцијата трае до 7.11.2014 или до трошење на залихите

Canon IXUS 145 Black, 16 MPix, 4608x3456, Opt. zum 8x, Dig. zum 4x, Ekran 2,7", Li-Ion punjiva baterija

Цена

4,977 ден.

4,490 ден.

3 бои

 
 

Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.

Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте нé, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.
 

 
 

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00