Lenovo промоција - врвна класа на Dual Mode лаптопи со лиценциран Windows 8.1

 
 
 
Одберете го Вашиот нов бизнис пријател - Lenovo Flex 2 или Yoga 3
 

Врвна класа на Dual Mode - лаптоп + таблет со Windows 8.1 лиценци и моќен Core i5 процесор

Достапни во повеќе големини и бои

Акциски цени до крајот на Мај или до трошење на залихите

 

 
Повеќе
 
 

 Можности за плаќање: кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на продуктот и фактура.

 Направете ја нарачката онлајн или контактирајте не, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 
100% БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ
 
 
ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МК ВО РОК ОД 48 ЧАСА
 
 
ИМАТЕ ПРАШАЊА? (02) 3100700
 
 
 
 
КОМЕНТАРИ ОД КОРИСНИЦИ
 

   Имајки во предвид дека повеќе од година дена за сите потреби што ги имам околу купување на електронска галантерија се одам преку ddstore може слободно да се каже дека сум крајно задоволен од услугата, експидитивноста и квалитетот на работата.

  Со ваков однос и професионализам да ти е мерак да купуваш, презадоволен како и секогаш. Повеќе...

 
Twitter Facebook LinkedIn GooglePlus

 

Преносни компјутери и додатоци | Компјутерски компоненти | Принтери и додатоци | Десктоп компјутери | Компјутерски додатоци | Мрежа и комуникации | Видео надзор и Сателитска опрема | Софтвер|

 

 

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00