ДДСтор.МК - Секогаш најдобри цени на ССД

Акција на Kingston и Samsung SSD дискови

Забрзајте го вашиот компјтер или лаптоп до 10 пати со вградување на SSD диск

Најновите модели Pro и Evo од 500GB и 1TB

3D V-NAND технологија за најдобри перформанси

Акцијата трае до трошење на залихите 

 

Комплетна понуда на следниот линк:
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија

 

Попуст

Kingston SSD 120GB V300 SSDNOW
 

Цена

2.849 ден.

Редовна цена:

3.061 ден.

Гаранција

730

дена

Kingston SSD 120GB V300 SSDNOW

Part number: SV300S37A/120G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Kingston SSD 240GB V300 SSDNOW
 

Цена

5.018 ден.

Редовна цена:

5.312 ден.

Гаранција

730

дена

Kingston SSD 240GB V300 SSDNOW

Part number: SV300S37A/240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Kingston SSD 2.5"  HyperX Fury Series 240GB
 

Цена

5.145 ден.

Редовна цена:

5.418 ден.

Гаранција

720

дена

Kingston SSD 2.5" HyperX Fury Series 240GB

Part number: SHFS37A240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung SSD 2.5" 850 Evo 250GB SATA3 540MB/s
 

Цена

5.600 ден.

Редовна цена:

5.989 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung SSD 2.5" 850 Evo 250GB SATA3 540MB/s

Part number: MZ75E250B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SSD Kingston  mSATA 240GB SMS200
 

Цена

8.531 ден.

Редовна цена:

9.396 ден.

Гаранција

720

дена

SSD Kingston mSATA 240GB SMS200

Part number: SMS200S3240G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung SSD 2.5" 850 Evo 500GB SATA3 540MB/s
 

Цена

10.314 ден.

Редовна цена:

11.036 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung SSD 2.5" 850 Evo 500GB SATA3 540MB/s

Part number: MZ75E500B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка
Kingston SSD 2.5" V300 Series 480GB 7.5mm with adapter
 

Цена

10.781 ден.

Гаранција

720

дена

Kingston SSD 2.5" V300 Series 480GB 7.5mm wit...

Part number: SV300S37A480G

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SSD 2.5" Samsung 850 Pro 512GB SATA3 550MB/s
 

Цена

13.865 ден.

Редовна цена:

15.332 ден.

Гаранција

1080

дена

SSD 2.5" Samsung 850 Pro 512GB SATA3 550MB/s

Part number: MZ7KE512BW

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Samsung SSD 2.5"  850 Evo 1TB SATA3 540MB/s
 

Цена

21.874 ден.

Редовна цена:

23.520 ден.

Гаранција

720

дена

Samsung SSD 2.5" 850 Evo 1TB SATA3 540MB/s

Part number: MZ75E1T0B

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00