Пролетна акција на професионални монитори

DELL Monitor 25" UltraSharp U2515H
Цена со попуст: 20.047 ден.
Редовна цена: 21.474 ден.
Купи Онлајн
LG Monitor 24" 24MP57VQ-P
Цена со попуст: 9.627 ден.
Редовна цена: 10.206 ден.
Купи Онлајн

BENQ Monitor 28" GW2870H
Цена со попуст: 11.315 ден.
Редовна цена: 12.258 ден.
Купи Онлајн

BENQ Monitor 24" RL2455HM
Цена со попуст: 9.457 ден.
Редовна цена: 10.213 ден
Купи Онлајн
Ги одбравме најквалитетните монитори на пазарот од најпознатите брендови Dell, LG, BENQ
Идеални за гејминг и професионална работа.
Акцијата трае до трошење на залихите
Комплетна понуда на следниот линк
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Најголем избор на ИТ опремаBENQ Monitor 27" GW2760HS
Цена со попуст: 10.797 ден.
Редовна цена: 11.846 ден.
Купи Онлајн
BENQ Monitor 24" RL2460HT
Цена со попуст: 11.301 ден.
Редовна цена: 12.258 ден.
Купи Онлајн
DELL Monitor 24" UltraSharp U2412M
Цена со попуст: 14.430 ден.
Редовна цена: 15.624 ден.
Купи Онлајн
DELL Monitor 24" P2416D
Цена со попуст: 16.277 ден.
Редовна цена: 17.371 ден.

Купи Онлајн
LG Monitor 27" 27MP67VQ-P
Цена со попуст: 14.792 ден.
Редовна цена: 16.348 ден.

Купи Онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00