Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

 

 

Користени монитори
HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

А класа, тестирани во 100 % исправна состојба

- професинална серија во оргинално пакување со вклучен DVI и Power кабел
6 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари
- доплата за 12 месеци гаранција - 800 денари

Детални спецификации:
Type TN (Twisted Nematic) WLED backlit LCD
Viewable image area (diagonal) 58.42 cm (23 in) widescreen; diagonally measured
Screen opening (W x H) 50.92 x 28.64 cm (20.05 x 11.28 in)
Aspect ratio 16:9
Viewing angle (typical) Up to 170° horizontal/160° vertical (10:1 minimum contrast ratio)
Brightness (typical) 1 250 cd/m2 (nits)
Contrast ratio (typical) 1 1000:1
Dynamic contrast ratio (typical) 1 1,000,000:1
Response time (typical) 1 5 ms (On/Off)
Pixel pitch 0.265 mm
Backlight lamp life (to half brightness) 30,000 hours minimum
Color gamut (typical) 68%

more info: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display…

При купување пакет монитор со компјутер, дополнителен 5% на пакетот.

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Купи онлајн
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00