SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

 
Keyboard SteelSeries Apex 350 Gaming Illumination
Цена со попуст: 5.343 ден.
Редовна цена: 6.029 ден.
Купи онлајн

Headphones SteelSeries Siberia 650 Gaming USB White
Цена: 11.195 ден.
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 100 Optical Proton Yellow
Цена со попуст: 1.718 ден.
Редовна цена: 2.039 ден.
Купи онлајн

Поради големиот интерес - на лагер нови модели и повторно на акција SteelSeries галантерија.

Нови модели на гејминг слушалки со 2 години гаранција.
Нови количини тастатури, глувци и подлоги.

Побрзајте! Количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!

Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
Најголем избор на ИТ опрема
 
Mouse SteelSeries Rival 100 Optical White
Цена со попуст: 1.718 ден.
Редовна цена: 2.039 ден.
 
Купи онлајн
 
Headphones SteelSeries Siberia 150 Gaming Black
Цена: 3.463 ден.
Купи онлајн
 
 
Keyboard SteelSeries Apex 300 Super Sleek Gaming
Цена со попуст: 3.891 ден.
Редовна цена: 4.396 ден.
 
Купи онлајн


Mouse Pad SteelSeries QCK+ CS:GO Camo Edition
Ценасо попуст: 1.194 ден.
Редовна цена: 1.321 ден.
 
 
 
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 300 Optical White
Цена: 3.268 ден.
 
 
Купи онлајн


Headphones SteelSeries Siberia Elite World of Warcraft
Цена: 11.188 ден.
 
Купи онлајн
 
Headphones SteelSeries Siberia 200 Gaming Red
Цена: 4.453 ден.
 
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 100 Optical Black
Цена со попуст: 1.718 ден.
Редовна цена: 2.039 ден.
 
Купи онлајн
 
Headphones SteelSeries Siberia 100 Gaming Black
Цена: 2.870 ден.
Купи онлајн
 
 
Mouse SteelSeries Rival 300 Optical Black
Цена со попуст: 2.987 ден.
Редовна цена: 3.373 ден.
 
 
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 300 Optical Silver
Цена со попуст: 2.987 ден.
Редовна цена: 3.373 ден.
 
Купи онлајн
Mouse Pad SteelSeries QCK Mass
Цена со попуст: 938 ден.
Редовна цена: 992 ден.
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Sensei RAW Rubberized Laser Blac
Цена со попуст: 3.016 ден.
Редовна цена: 3.373 ден.
 
 
Купи онлајн

Headphones SteelSeries Siberia 200 Gaming Black
Цена: 4.453 ден.
Купи онлајн

 
Keyboard SteelSeries 6Gv2
Цена со попуст: 4.627 ден.
Редовна цена: 5.106 ден.
Купи онлајн
 
 
Headphones SteelSeries Siberia V3 Prism Gaming Grey
Цена: 8.063 ден.
 
Купи онлајн
 
 
Game Pad SteelSeries Free-Mobile
Цена: 1.975 ден.
 
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 300 CS:GO Fade Edition Gaming
Цена со попуст: 3.597 ден.
Редовна цена: 4.084 ден.
Купи онлајн
 
Mouse Pad SteelSeries QCK+ Warlords of Draenor Edition
Цена со попуст: 1.194 ден.
Редовна цена: 1.321 ден.
 
 
Купи онлајн
Headphodens SteelSeries Siberia 200 Gaming Proton Yellow
Цена: 4.453 ден.
 
 
 
Купи онлајн
 
 
Mause Pad SteelSeries DeX Gaming Washable
Цена со попуст: 2.348 ден.
Редовна цена: 2.649 ден.
 
 
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00