Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари

 

Нови количини користени бренд компјутери од
4900 денари

- лиценциран Windows

- 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари
 
      Комплетна понуда на следниот линк
 
Компјутерите се А класа од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, во 100% исправна состојба, со поминати тестови на секоја компонента посебно.
Бренд конфигурациите за разлика од склопуваните се многу постабилни, потивки со помала потрошувачка на струја. Составени се со поквалитетни, 100% компатибилни компоненти. Компјутерите се увезени од ЕУ и најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
 
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија.
 
Можност за доградба на хард диск и рам меморија.
Одобруваме дополнителен попуст за поголеми нарачки.

Издвојуваме:
 
 
HP DC7900 SFF C2D E5500/2GB/80GB/DVD/WinVista
Цена со попуст: 4.900 ден.
Редовна цена: 5.900 ден.
Купи онлајн
HP Elite 8000 SFF Core™2 E8400, 4GB RAM, 250GB HDD, DVD
Цена со попуст: 8.500 ден.
Редовна цена: 9.400 ден.
Купи онлајн
HP 8100 Elite SFF Core™ i3 3.1GHz, 2GB RAM, 160GB HDD Win7Pro

Цена: 10.900 ден.
 
 
Купи онлајнHP Elite 8100 SFF Core i5/3GB/250GB/DVD/Win7Pro

Цена со попуст: 13.900 ден.
Редовна цена: 14.900 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00