Пролетна акција на гејминг графички картички

 


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX980Ti XTREME 6GB GDDR5
Цена со попуст: 42.322 ден.
Редовна цена: 45.705 ден.
Купи онлајн


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX950 2GB GDDR5
Цена со попуст: 9.394 ден.
Редовна цена: 10.213 ден.
Купи онлајн
Sapphire AMD® Radeon™ NITRO R9-380 2GB GDDR5
Цена со попуст: 13.156 ден.
Редовна цена: 14.303 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX960 G1 GAMING 4GB GDDR5
Ценасо попуст: 14.254 ден.
Редовна цена: 15.465 ден
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX750Ti 2GB DDR5
Цена со попуст: 6.990 ден.
Редовна цена: 7.543 ден.
Купи онлајн


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX 970 XTREME 4GB GDDR5
Цена со попуст: 23.639 ден.
Редовна цена: 25.618 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX980 4GB GDDR5
Цена со попуст: 30.499 ден.
Редовна цена: 33.533 ден.
Купи онлајнGigabyte nVidia® GeForce® GTX980 XTREME 4GB GDDR5
Цена со попуст: 32.626 ден.
Редовна цена: 35.492 ден
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX950 2GB GDDR5
Цена со попуст: 10.744 ден.
Редовна цена: 11.461 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX750Ti 1GB DDR5
Цена со попуст: 6.403 ден.
Редовна цена: 6.939 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX970 4GB GDDR5
Цена со попуст: 20.871 ден.
Редовна цена: 22.856 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX980 4GB GDDR5
Цена со попуст: 32.883 ден.
Редовна цена: 36.169 ден.
Купи онлајн
Sapphire AMD® Radeon™ NITRO R7-370 4GB GDDR5
Цена со попуст: 11.336 ден.
Редовна цена: 12.523 ден.
Купи онлајнGigabyte nVidia® GeForce® GTX750Ti 4GB GDDR5
Цена со попуст: 8.388 ден.
Редовна цена: 9.170 ден.
Купи онлајн
Пролетна акција на гејминг графички картички

Не пропуштајте ја оваа можност да подобрите својот компјутер
со нова гејминг графичка картичка
од брендот Gigabyte и Sapphire на добра цена само во DDStore

Комплетна понуда на следниот линк
Акцијата трае до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Најголем избор на ИТ опрема
 
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX970 4GB GDDR5
Цена со попуст: 19.763 ден.
Редовна цена: 21.654 ден.
Купи онлајн

Gigabyte nVidia® GeForce® GTX750Ti 2GB DDR5
Цена со попуст: 7.127 ден.
Редовна цена: 7.689 ден.
Купи онлајнGigabyte nVidia® GeForce® GTX960 4GB GDDR5
Цена со попуст: 12.447 ден.
Редовна цена: 13.466 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00