Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

 
Samsung SSD 2.5" 850 Evo 1TB SATA3 540MB/s
Цена со попуст: 21.667 ден.
Редовна цена: 23.520 ден.
Купи онлајн
SSD M.2 SATA G2 Kingston 240GB
Цена со попуст: 6.168 ден.
Редовна цена: 6.912 ден.
Купи онлајн
SSD M.2 SATA G2 Kingston 120GB
Цена со попуст: 3.311 ден.
Редовна цена: 3.692 ден.
Купи онлајн
SSD 2.5" Kingston HyperX Savage 240GB 7mm Sata3
Цена со попуст: 5.321 ден.
Редовна цена: 5.897 ден.
Купи онлајн

Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

На Ваше барање, повторно на акција Samsung & Kingston SSD дискови

Забрзајте го вашиот компјтер или лаптоп до 10 пати со вградување на SSD диск.

Комплетна понуда на следниот линк

Акцијата трае до трошење на залихите.

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
 
Најголем избор на ИТ опрема
Kingston SSD 2.5" HyperX Fury Series 240GB
Цена со попуст: 4.639 ден.
Редовна цена: 5.106 ден.
Купи онлајн
Kingston SSD 2.5" HyperX Fury Series 120GB
Ценасо попуст: 2.767 ден.
Редовна цена: 3.061 ден.
Купи онлајн


Samsung SSD 2.5" 850 Evo 500GB SATA3 540MB/s
Цена со попуст: 10.412 ден.
Редовна цена: 11.036 ден.
Купи онлајн


SSD 2.5" Samsung 850 Pro 512GB SATA3 550MB/s
Цена со попуст: 13.995 ден.
Редовна цена: 15.332 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00