ДДКом Гејминг Акција


Составете компјутер по
ваш избор и добијте:

 

Одличен избор- најголем избор на комопненти од сите достапни
брендови достапни во МК на http://ddstore.mk
Бесплатен совет- бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација
за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...)
Попуст и подарок


- дополнителен попуст, подарок и бесплатно
професинално склопување со cable management
Учество во гејминг игра
- учество во месечна гејминг наградна игра
и сликички од неколку клиент конфигурации со
линкови до страната
 • Кукиште SAMA Tank
 • Процесор Intel Core i5 6600
 • Напојување Cooler Master B600
 • Матична Плоча Asus H170M Plus
 • Mеморија DDR4 GSkill Aegis 16GB
 • SSD
 • HDD Western Digital Blue 1TB
 • CPU Cooler Intel Stock Box
 • Графичка картица Gigabyte GTX 960 4GB
 • Кукиште SAMA Athena 01
 • Процесор
  KIntel Core i7 6700
 • Напојување Gigabyte B700H Bronze
 • Матична Плоча Gigabyte Z170X Gaming 3
 • Mеморија DDR4 Kingston Hyper X 16GB
 • SSD Samsung Pro 256GB
 • HDD
 • CPU Cooler Deep Cool Ice Blade
 • Графичка картица Gigabyte Xtreme GTX 970
 • Кукиште SAMA V01
 • Процесор Intel Core i7 4790K
 • Напојување Chieftec 1KW Navitas
 • Матична Плоча Gigabyte Z97X SLI
 • Mеморија DDR3 Kingston Beast 24GB
 • SSD Samsung EVO 850 120GB
 • HDD Seagate 1TB
 • & Hitachi 1TB
 • CPU Cooler Corsair H50 AIO
 • Графичка картица Sapphire Nitro 390 8GB
 • & Gigabyte GTX 680 2GB
ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор Прегледај уште
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00