Акција на SAMA гејминг куќишта - BESTBUY за 2016

 
Нови количини SAMA гејминг куќишта.

Најдобар избор во однос цена - перформанси
Акцијата трае до 15ти мај или до трошење на залихите.
Одлична можност овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со SAMA куќиште!
Сите конфигурации составени по избор на клиент, влегуваат во месечната наградна игра конфигурацја по избор на клиен.
Комплетна понуда на следниот линк
 
ATX Midi Tower Case SAMA Kassadin Gaming Black w/o PSU
Цена со попуст: 2.045 ден.
Редовна цена: 2.351 ден.
Купи онлајн
ATX Midi Tower Case SAMA Smart Gaming Black w/o PSU
Цена со попуст: 1.074 ден.
Редовна цена: 1.268 ден.
Купи онлајн
Купи онлајн
ATX Midi Tower Case SAMA Kassadin Gaming White w/o PSU
Цена со попуст: 2.127 ден.
Редовна цена: 2.384 ден.
Купи онлајн
ATX Midi Tower Case SAMA V01 Gaming Black w/o PSU
Цена со попуст: 2.024 ден.
Редовна цена: 2.344 ден.
Купи онлајн


 
 
ATX Midi Tower Case SAMA Tank Gaming Black w/o PSU
Цена со попуст: 2.010 ден.
Редовна цена: 2.244 ден.
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00