Најнови модели Panasonic inverter клима уреди за 2016-2017 год. серија QKE како и од РКЕ

 

Се одликуваат со елегантен дизајн, голема економичност, и се убедливо најдоброто, најефикасното решение за греење, а тоа е така бидејќи спрема најновите ЕУ норми имаат извонредно голема искористеност односно даваат голема топлина за многу мала потрошувачка на ел. енергија. Сите уреди работат на ниски температури од -15 степени под нулата, и се производени во Малезија.
Покрај дизајнот ги одликува и извонредна тивка работа на уредот, тие се извонредно квалитетни!

PANASONIC UE12RKE
- 5KW / 4KW
- A+ Енергетска класа
Цена: 36.508 ден.
Купи онлајн
PANASONIC CS/CU-XE12QKE
- 3.4KW / 4KW
- A++/A++ Енергетска класа
Цена: 53.464 ден.
Купи онлајн
PANASONIC CS/CU-RE12RKE                                                 Цена: 43.030 ден.
PANASONIC CS/CU-E12QKE                                                    Цена: 52.160 ден.

PANASONIC CS/CU-E15QKE                                                    Цена: 66.508 ден.
PANASONIC CS/CU-E18QKE                                                    Цена: 79.551 ден.
Комплетна понуда
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00