Летна промоција на Think Server & HP ProLiant

 
Најмоќни сервери за секоја потреба!
 
Think Server
TS140 Tower
70A5001REU
44.255 ден.
Нова Цена

41.400 ден.
Купи онлајн
Think Server
TS140 Tower
70A5001YEU
51.393 ден
Нова Цена

46.039 ден.
Купи онлајн
 
Think Server
RS140 Rack 1U
70F9001JEA
67.096 ден
Нова Цена

65.312 ден.
Купи онлајн
 
 
Think Server
RD350 Rack 1U
70D60000EA
107.069 ден.
Нова Цена

94.934 ден.
Купи онлајн
 
Think Server
RD550 Rack 1U
70CX0016EA
134.906 ден
Нова Цена

129.910 ден.
Купи онлајн
 
HP MicroServer Gen8
819185-421
Цена:

12.491 ден.
Купи онлајн
Think Server
RD450 Rack 1U
70DA0000EA
124.913 ден.
Нова Цена

117.775 ден.
Купи онлајн
 
Think Server
RD650 Rack 2U
70DR002FEA

149.896 ден
Нова Цена

144.828 ден.
Купи онлајн
 
HP ML10v2

822448-425
Цена:

32.121 ден.
Купи онлајн

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.

Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00