Летна акција Deepcool куќишта

 
Летна акција Deepcool куќишта, составете гејминг конфигурација по ваша желба во Kendomen или Tesseract.
Deepcool Dukase V2
Цена: 3.061 ден.
Цена со попуст: 2.731 ден.
Купи онлајн
Deepcool Landking V2
Цена: 3.267 ден.
Цена со попуст: 2.965 ден.
Купи онлајн
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Цена: 2.344 ден.
Цена со попуст: 2.109 ден.
Купи онлајн
Deepcool Kendomen RD
Цена: 2.962 ден.
Цена со попуст: 2.668 ден.
Купи онлајн
Deepcool Tesseract BF Black/Blue
Цена: 2.039 ден.
Цена со попуст: 1.790 ден.
Купи онлајн
Deepcool Tesseract SW-RD Black/Red
Цена: 2.550 ден.
Цена со попуст:
2.272 ден.
Купи онлајн
Deepcool Kendomen TI
Цена: 2.962 ден.
Цена со попуст: 2.668 ден.
Купи онлајн
Deepcool Tesseract BF White
Цена: 2.145 ден.
Цена со попуст: 1.889 ден.
Купи онлајн
Deepcool Tesseract SW White
Цена: 2.344 ден.
Цена со попуст: 2.101 ден.
Купи онлајн
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00