DELL гејминг лаптопи со 3 години гаранција

 


Шеста генерација Intel® i5 and i7 Quad-Core
процесори. Супериорна графика - NVIDIA® GeForce® GTX 960M . Одлична батерија 6-cell 74Whr 10+h. FullHD anti-glare IPS wide-angle display (1920x1080).

 

Почестете се со супериорниот звук на Waves MaxxAudio® Pro кој во комбинација со звучниците во вграден сабвуфер на DELL ќе ви овозможат да слушнете секој детал.
Останете кул со револуционерениот систем за ладење создаден да се справи со секој предизвик.


 
DELL

7559 Gaming

Купи онлајн
FRIEND ON FACEBOOK
FOLLOW ON TWITTER
VISIT OUR PAGE
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00