Нови количини со акциски цени на SteelSeries гејминг галантерија

 
Keyboard SteelSeries Apex 350 Gaming Illumination
Цена со попуст: 5.374 ден.
Редовна цена: 5.842 ден.
Купи онлајн
Headphones SteelSeries Siberia 650 Gaming USB White
Цена: 10.293 ден.
Редовна цена: 11.188 ден.
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 100 Optical Proton Yellow
Цена со попуст: 1.817 ден.
Редовна цена: 1.975 ден.
Купи онлајн

Повторно на акција

Поради големиот интерес
- на лагер нови модели и повторно на акција SteelSeries галантерија.

Нови количини тастатури, глувци и подлоги за глувци и гејминг слушалки со 2 години гаранција.

Побрзајте! Количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!

Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 
Комплетна понуда онлајн
Mouse SteelSeries Rival 100 Optical White
Цена со попуст: 1.817 ден.
Редовна цена: 1.975 ден.
Купи онлајн
Keyboard SteelSeries Apex 300 Super Sleek Gaming
Цена со попуст: 3.918 ден.
Редовна цена: 4.259 ден.
 
Купи онлајн
Headphones SteelSeries Siberia 100 Gaming Black
Цена со попуст: 2.640 ден.
Редовна цена: 2.870 ден.
Купи онлајн
Mouse SteelSeries Rival 300 Optical Black
Цена со попуст: 3.006 ден.
Редовна цена: 3.268 ден.
Купи онлајн

Keyboard SteelSeries 6Gv2
Цена со попуст: 4.735 ден.
Редовна цена: 5.147 ден.
Купи онлајн
 
Mouse Pad SteelSeries QCK+ Warlords of Draenor Edition
Цена со попуст: 1.177 ден.
Редовна цена: 1.280 ден.
Купи онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00