Есенска акција на гејминг графички картички Gigabyte

 


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1070 XTREME 8GB GDDR5
Цена со попуст: 29.471 ден.
Редовна цена: 30.699 ден.
Купи онлајн


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1080 XTREME 8GB GDDR5X
Цена со попуст: 44.701 ден.
Редовна цена: 46.563 ден.
Купи онлајн


Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1080 G1 Gaming 8GB GDDR5X
Цена со попуст: 42.423 ден.
Редовна цена: 44.191 ден.
Купи онлајн

Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1070 WINDFORCE OC 8GB GDDR5
Цена со попуст: 26.900 ден.
Редовна цена: 28.487 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1060 6GB GDDR5
Цена со попуст: 18.464 ден.
Редовна цена: 19.234 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX1060 WINDFORCE OC 6GB GDDR5
Цена со попуст: 17.798 ден.
Редовна цена: 18.539 ден.
Купи онлајн
Есенска акција на гејминг графички картички

Не пропуштајте ја оваа можност да подобрите својот компјутер
со нова гејминг графичка картичка
од брендот Gigabyte на добра цена само во DDStore

Комплетна понуда на следниот линк
Акцијата трае до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Најголем избор на IT опрема
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX950 XTREME 2GB GDDR5
Цена со попуст: 10.556 ден.
Редовна цена: 10.996 ден.
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX750Ti 2GB GDDR5
Цена со попуст: 7.218 ден.
Редовна цена: 7.519 ден
Купи онлајн
Gigabyte nVidia® GeForce® GTX740 2GB GDDR5
Цена со попуст: 6.108 ден.
Редовна цена: 6.362 ден.
Купи онлајн
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00