Есенска акција на матични плочи Gigabyte

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Есенска акција на
матични плочи Gigabyte


само во

DDSTORE.MK

На ваше барање повторно на акција гејминг матични плочи од

врвниот производител Gigabyte.

Одлична можност овој месец да составите гејминг компјутер по

ваш избор.

Висок квалитет на достапни цени
 
Акцијата трае до трошење на залихите

Gigabyte Z170X-Ultra Gaming

LGA1151 DDR4 3866MHz SATA/Express M.2 U.2 USB3.1/Type-C HDMI/MiniDP
Редовна цена : 10.411 ден.
Цена со попуст : 9.994 ден.

Gigabyte X99-Ultra Gaming

LGA2011-3 DDR4 3600MHz SATA-Express M.2 U.2 USB3.1/Type-C 2xLAN
Редовна цена : 19.292 ден.
Цена со попуст : 18.520 ден.

Gigabyte Z170X-Gaming 7

LGA1151 DDR4 3866MHz SATA/Express M.2 USB3.1/Type-C TBolt-3 2xLAN HDMI/DP
Редовна цена : 13.350 ден.
Цена со попуст : 12.816 ден.

Gigabyte Z170X-Gaming 3

LGA1151 DDR4 3466MHz OC SATA/Express M.2 USB3.1/Type-C E2201 HDMI/DVI/VGA
Редовна цена : 9.256 ден.
Цена со попуст : 8.886 ден.
Комплетна понуда онлајн
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела
 
Македонија!

Дневни, неделни и месечни акции.
 
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00