Нови количини со акциски цени на high-end монитори

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 

24" Philips 243V5LHSB LED Slim V-Line
Цена со попуст: 7.145 ден.
Редовна цена: 7.443 ден.
Купи онлајн
29" LG 29UB67-B LED IPS
Цена со попуст: 20.916 ден.
Редовна цена: 21.787 ден.
Купи онлајн
Ги одбравме најквалитетните монитори на пазарот од најпознатите брендови Dell, LG, BENQ, Philips и Samsung
Идеални за гејминг и професионална работа.
Акцијата трае до трошење на залихите

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.

 

Комплетна онлајн понуда
27" C27F396FHU Samsung Curved
Цена со попуст: 15.674 ден.
Редовна цена: 16.327 ден.
Купи онлајн
24" Dell S2415H LED IPS
Цена со попуст: 11.204 ден.
Редовна цена: 11.671 ден.
Купи онлајн
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
YouTube
Google Plus
Instagram
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00