Есенска акција на LENOVO THINKCENTRE сервери

 
Најмоќни сервери за секоја потреба!

Есенска акција на LENOVO THINKCENTRE сервери
3 години гаранција
Лиценциран Windows Server 2012 Foundation
Врвни перформанси - ECC рам меморија, Intel Xeon процесори

Акцијата трае до трошење на залихите
 
Think Server
TS140 Tower

70A5001REU
41.400 ден.
Нова Цена

39.330 ден.
Купи онлајн
Think Server
TS140 Tower

70A5002REU
44.969 ден
Нова Цена

42.720 ден.
Купи онлајн
 
 

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.

Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00