Lenovo Yoga 510-14IKB на акција по неодолива цена

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Не го пропуштајте есенскиот попуст на
Lenovo Yoga 510-14IKB
на неодолива цена
 
Дизајниран за оние кои сакаат да бидат различни.
Новиот Yoga 510 е потенок и полесен од претходните генерации.
Може да се превиткува, врти и да се намести во позиција која ви одговара.
Акцијата трае до трошење на залихите
 

Поиздржлива батерија со брзо полнење - до 40% побрзо од обичните лаптопи

Многубројни начини за работа и игра - Stand, Tablet, Laptop, Tent
Со лиценциран Windows 10
Тенок и лесен дизајн - 14"
Импресивно место за складирање податоци - 1TB
6та генерација Intel® Core™ i5 процесор
Висококвалитетен Full HD дисплеј

Audio by Harman®
Достапен во две бои - Platinum silver и Ebony black
Купи онлајн
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00