Пакет MediaCenter промоција

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Пакет MediaCenter промоција
HP mini компјутер + 17" монитор
5900 денари
HP DC7900 SFF
A Class E5500/2GB/160GB/DVD/NoOS
&
LG L1750SQ-GN
LCD display - TFT - 17"

Евтин бренд компјутер за домашна употреба, интернет, работа со документи и основни програми. Често употребуван како медиа центар.

Подарок нови тастатура и маус

Јавете се или нарачајте онлајн, вршиме достава низ цела Македонија
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00