Акција MSI графички картички и матични плочи

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
MSI GTX 1060, 3GB, GDDR5
Цена со попуст: 12.748
Редовна цена: 13.419
Купи онлајн
MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB
Цена со попуст: 13.562
Редовна цена: 14.276
Купи онлајн
MSI GTX 1070 Gaming, 8GB, GDDR5
Цена со попуст: 29.836
Редовна цена: 31.407
Купи онлајн
MSI H170A PC Mate
Цена со попуст: 6.380
Редовна цена: 6.716
Купи онлајн
MSI Z97 PC Mate
Цена со попуст: 5.381
Редовна цена: 5.664
Купи онлајн
MSI H97 PC Mate
Цена со попуст: 4.821
Редовна цена: 5.074
Купи онлајн
Подгответе се за едно поинакво гејминг искуство со MSI графичките картички кои се понапредни од било кои до сега дизајнирани. Со супериорни перформанси, енергетска ефикасност и карактеристики кои ќе му дадат нова димензија на играњето.
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Комплетна понуда на следниот
линк

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00