Промоција на A-DATA, Samsung & Kingston SSD дискови

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
DDStore
секогаш најдобри цени за
SSD дискови
ПОБРЗ ПОСИГУРЕН ПОИЗДРЖЛИВ СО SSD ДИСК
Забрзај го својот компјутер со SSD диск од врвните брендови A-DATA, Samsung & Kingston
Не пропуштајте ја промоцијата и надградете го својот компјутер со 10 пати побрз, посигурен и поиздржлив диск

Промоцијата важи до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте
онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија!
A-Data SSD SP550, 240GB, 2.5" SATA III

SMI controller
SATA 6Gb/s

3 години гаранција
Цена со попуст: 4.707 ден.
Редовна цена: 4.955 ден.
 
Комплетна онлајн понуда на A-DATA
SSD 2.5" Samsung 750 Evo 500GB SATA3 540MB/s
Sequential Read (Max.): 540 MB/s
Sequential Write (Max.): 520 MB/s

Цена со попуст: 9.394 ден.
Редовна цена: 9.888 ден.
Комплетна онлајн понуда на Samsung
SSD 2.5" Kingston UV400 Series 480GB 7mm

SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards compatibility to SATA Rev. 2.0 (3Gb/s)
Цена со попуст: 8.460 ден.
Редовна цена: 8.905 ден.
Комплетна онлајн понуда на Kingston

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00