HP All-in-One на промоција

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Комплетна понуда на следниот линк
HP 400G2 AiO -20"- NT / i5-6500T/ 4GB/ 500GB
Цена со попуст: 34.787 ден.
Редовна цена: 36.617 ден.
Купи онлајн
 
HP 400G2 AiO 20" Touch/DVD i5-6500T/4GB/500GB/ W10p64/M/
Цена со попуст: 42.042 ден.
Редовна цена: 44.255 ден.
Купи онлајн
HP 400G2 AiO - NT i5/8GB/128SSD/10P
Цена со попуст: 44.483 ден.
Редовна цена: 46.825 ден.
Купи онлајн
 
HP400G2AiONT 20"i3/4GB/500/DOS
Цена со попуст: 31.057 ден.
Редовна цена: 32.692 ден.
Купи онлајн
Комплетна онлајн понуда

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00