Акција на Dell UltraSharp U3415W монитор

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 
 

Dell UltraSharp U3415W - Извонредно панорамско искуство!

Внесете нова димензија при извршувањето на повеќе задачи одеднаш со заоблениот монитор кој има извонреден панорамски екран кој ги опкружува вашите сетила со неверојатна бесконечна WDHD слика и кристално чист звук. Dell UltraSharp U3415W е сигурен и еко-ефикасен, дизајниран да биде совршен до последен пиксел.

 Техника и спецификација:

Display: 34" WQHD
Resolution: 3440 x 1440
Contrast Ratio: 1000:1
Brightness: 300 cd/m2
Response Time: 8 ms
Connectivity: HDMI, DP
Купи онлајн
Follow on Facebook
Follow on Twitter
Follow on Instagram
Follow on LinkedIn
Follow on Google+
Follow on YouTube
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00