DDStore.MK промоции - повеќе од 150 продукти на акција

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Сезоната на подароци е пред вас

Одберете го најдоброто за вашите најмили!

Само во DDStore.mk повеќе од 150 производи на промоција.
Не пропуштајте ја шансата да ги израдувате вашите блиски со подарок доставен на нивната адреса!

- Користени бизнис лаптопи и компјутери со Windows 10 лиценци
- HIGH-END монитори за графички дизајн
- Гејминг графички карти, матични плочи, куќишта, напојувања од врвни производители
- Гејминг галантерија, тастатури, глувци, слушалки SteelSeries, Microsoft..
- All-in-one компјутери и табли за цртање
- како и секогаш - најдобри цени на ССД дискови

...и многу други производи со акциски цени...
Секој ден нови попусти и промоции.

Пријавете се на нашата мејлинг листа, или следете не на социјалните мрежи

Во ДДСтор секој ден е black friday

Целата палета на производи по акциски цени
FOLLOW ON FACEBOOK
FOLLOW ON TWITTER
FOLLOW ON LINKEDIN

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00