Неповторлива декемвриска Antec акција - попусти до 25%

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 

Antec промоција

 
Неповторлива декемвриска Antec акција - попусти до 25%
Кулери, куќишта и напојувања од врвен производител со
гаранција ДО 7 години
Одлична можност
за новогодишните празници да составите
гејминг конфигурација по ваша желба и да учествувате во новогодишната наградна игра.

Побрзајте, количините се ограничени!
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија.
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.

Комплетна понуда на следниот линк
 
Antec KUHLER H2O 1250 2 x 120mm fan + 2 x Pumps System
Цена со попуст: 4.157 ден.
Редовна цена: 4.724 ден.

Купи онлајн »

HIGH CURRENT GAMER HCG-520M 520W rp. semimodular
Цена со попуст: 4.498 ден.
Редовна цена: 5.111 ден.
Купи онлајн »

GX200 BLUE WINDOW w/PSU VP400-PC
Цена со попуст: 3.759 ден.
Редовна цена: 4.321 ден.

Купи онлајн »

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00