Нови количини користени монитори DELL Професионални UltraSharp серии

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Нови количини користени монитори DELL
Професионални UltraSharp серии

12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчeсто во банки и во јавни институции.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

DELL P2012H 20" Professional series
Цена: 4.400 ден.
Купи онлајн
DELL UltraSharp U2312HM 23" Pro
Цена: 7.900 ден.
Купи онлајн
DELL UltraSharp U2412M 24" Pro
Цена: 10.900 ден.
Купи онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00