Пролетна Gigabyte Акција

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Пролетна Gigabyte Акција

На ваше барање повторно на акција гејминг графички, матични, напојувања, галантерија
од врвниот производител Gigabyte.
Одлична можност и овој месец да составите гејминг компјутер
по ваш избор.
Висок квалитет на достапни цени!
Акцијата трае до трошење на залихите!

Gigabyte Smartphone Mobile G Class-ELITE,DualSIM,5.0"
Цена со попуст: 8.167ден.
Редовна цена: 8.596ден.
Купи онлајн
GIGABYTE MB 6th & 7th Gen i7/i5/i3/Pen/Cel, LGA1151, Z270 Gam 7
Цена со попуст: 14.851ден.
Редовна цена:
15.310ден.
Купи онлајн
Gigabyte PCX GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X
Цена со попуст: 45.640ден.
Редовна цена: 47.541ден.
Купи онлајн
Gigabyte 6400 DPI Optical XM300 XTREME Gaming
Цена со попуст: 2.347ден.
Редовна цена: 2.470ден.
Купи онлајн
PSU 700W Gigabyte B700H Real Power, 80 Plus
Цена со попуст: 5.425ден.
Редовна цена: 5.711ден.
Купи онлајн
Gigabyte X99-UD4 LGA2011-3 DDR4 2800MHz
Цена со попуст: 14.446ден.
Редовна цена: 15.047ден.
Купи онлајн
GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 TI, OC edition, 128bit
Цена со попуст: 10.213ден.
Редовна цена: 10.750ден.
Купи онлајн
Gigabyte Wireless Laser Aire M60 Real 3200 dpi 4K Monitor support
Цена со попуст: 1.553ден.
Редовна цена: 1.634ден.
Купи онлајн
GIGABYTE MB 6th GEN i7/i5/i3/Pen/Cel LGA 1151 Z170
Цена со попуст: 7.585ден.
Редовна цена: 7.984ден.
Купи онлајн
Gigabyte PCX GeForce GTX 1080 G1 Gaming 8GB GDDR5X
Цена со попуст: 38.021ден.
Редовна цена: 39.605ден.
Купи онлајн
GigaByte PCI-E, 6GB 192bit, GeForce GTX 1060, GDDR5
Цена со попуст: 17.618ден.
Редовна цена: 18.545ден.
Купи онлајн
Gigabyte Force K7 Ultra Slim Gaming USB Black 3-color backlighting
Цена со попуст: 2.444ден.
Редовна цена: 2.573ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00