Нови количини монитори - професионални бизнис серии DELL UltraSharp, HP

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 
DELL UltraSharp U2312HM 23" Professional series
1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI

Цена: 7.900 ден.
Купи онлајн
DELL P2012H 20" Professional series
1600x900 WSXGA 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI
Цена: 4.400 ден.
Купи онлајн
Нови количини монитори - професионални бизнис
серии DELL Ultrasharp и HP
Ги одбравме најквалитетните монитори на пазарот од најпознатите брендови Dell и HP
Идеални за гејминг и професионална работа.
Акцијата трае до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Комплетна онлајн понуда
DELL Professional P2412H 24" А Class 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
Цена со попуст: 8.900 ден.
Редовна цена: 10.786 ден.
Купи онлајн
DELL Professional P2210f 22" А Class 1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black USB Hub DisplayPort, VGA, DV
Цена: 4.800 ден.
Купи онлајн
Dell Professional Ultrasharp 19" 1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black
Цена со попуст: 2.990 ден.
Редовна цена: 3.200 ден.
Купи онлајн

DELL UltraSharp U2412M 24" Professional series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI
Цена: 10.900 ден
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
YouTube
Google Plus
Instagram
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00